Fotografia jest z nami od zawsze… Na początku uwielbialiśmy oglądać fotografie innych fotografów – tych od sesji rodzinnych, okolicznościowych czy szkolnych, potem przyszła kolej na tych profesjonalnych. To od nich uczyliśmy się (jeszcze bez aparatu) na co należy zwracać uwagę podczas wykonywania zdjęć. Oglądaliśmy różne albumy, reportaże, chodziliśmy na wystawy oraz warsztaty. Testowaliśmy wszystkie nasze nowe “wizje” i wciąż eksperymentowaliśmy… Tak właśnie narodziła się nasza pasja.

Fotografia towarzyszyła nam na wycieczkach szkolnych, rodzinnych spotkaniach, na wakacjach it.p. Początkowo to nas fotografowano. Z biegiem czasu, to my fotografowaliśmy naszych bliskich i znajomych.

Miłość do fotografii pozostała i przerodziła się w profesję. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zawodowo zajmować się tym, co uwielbiamy. Cieszymy się, że dzięki naszej pasji, pomagamy Wam zachowywać wspomnienia i jesteśmy z Wami w tak wielu ważnych chwilach momentach Waszego życia, poznajemy Was, Wasze Rodziny… Każda kolejna sesja zdjęciowa, to dla nas nowe doświadczenie i niepowtarzalne emocje. Uwielbiamy pracować z ludźmi.

Jest też jeszcze jeden powód, dlaczego tak kochamy fotografię. Powód bardzo osobisty – bo fotografia nas połączyła i stała się naszą wspólną pasją. Kochamy to co robimy. Fotografia to cały nasz świat, więc zawsze staramy się aby nasze prace były dla Was formą osobistej pamiątki, wyjątkowym prezentem czy cytatem z Waszego życia, którym możecie podzielić się z innymi lub zachować tylko dla siebie.

Piotr i Agnieszka Surowiec, www.photo-atelier.pl

Dzisiaj, nie potrafimy sobie wyobrazić naszego życia bez fotografii. Zdjęcia towarzyszą nam w każdej chwili. To dzięki nim zatrzymujemy najważniejsze momenty życia. W naszych fotografiach zobaczycie ludzi takimi jacy są, poczujecie ich relacje, spojrzenia i gesty. To wszystko dlatego, że jesteśmy pasjonatami życia i autentycznych emocji. Dlatego, jeśli szukacie fotografa który potrafi uchwycić i zatrzymać w kadrze najważniejsze chwile z Waszego życia, to jesteście na właściwej stronie.

Pomożemy Ci zachować Twoje wspomnienia.

AGNIESZKA I PIOTR SUROWIEC